Haiku o parkování (2017/06/22)

Hledám místo dál
Nemohu zaparkovat
Zloba rozkvétá

Napsáno po snad hodinovém hledání parkovacího místa 7.11.2016

Idiot (2015/01/22)

Původně se to mělo jmenovat "To si snad dělá prdel?", ale nakonec jsem si půjčil trochu umírněnější a lékařsky korektnější variantu od strejdy Fjodorova. Tak a teď k věci.

Začetl jsem se do článku Právo šaría by mládeži jen prospělo, myslí si česká muslimská rodina na lidovky.cz a u čtvrté odpovědi to přišlo... "To si snad dělá prdel!"

Co se týče uplatňování práva šaría, které je zde v království uplatňováno, jeho výsledkem je velké bezpečí, minimální kriminalita a dodržování mravů na veřejnosti. Takové prostředí je zvlášť vhodné pro výchovu mladé generace, která zde nepodléhá negativním společenským vlivům jako je alkoholismus, narkomanie, promiskuita, prostituce a podobně.

Jediné, co se k tomu dá dodat je, že za protektorátu bych taky asi ožralej, zfetovanej a s milenkou po boku nehledal kurvu do trojky na ulici.

Je tam perel víc, ale tohle asi nepřebije nic...

Svět se v prdel obrací (2015/01/12)

Dnešní svět plný sounáležitosti a resuscitace mě fakt dojímá. Je skutečne kouzelné, že poslední dobou to vypadá, že Václav Havel povstal z mrtvých, ale při vší úctě kterou k němu mám, by bylo docela fajn mrtvé nechat mrtvejma. To už fakt není o čem psát? Možná se ale pletu a jedná se o obřad čené magie, kterej ho má oživit. V tom případě se teda jako omlouvám. Taky je fakt cool, že jsou teď vlastně ze všech Francouzi. Vůbec nikde jinde totiž neumírá násilně mnohem víc lidí a tak je třeba si dát Hebdo profilovku a retweetnout každej pšouk. Mimochodem, kebab je super a pět manželek bych taky bral.

"Víte proč je v Paříži tolik stromořadí? Protože Němci rádi pochodujou ve stínu."